Valikko Sulje

JÄSENYYS JA JAOSTOT

Janakkalan Jana on perinteinen yleisseura, joka tarjoaa aikuisille ja lapsille monipuolista toimintaa ympäri vuoden. Vuonna 1929 perustetussa seuraassa on kuusi jaostoa (alppihiihto- ja maastopyöräily, kuntoliikunta, maastohiihto, mäkihyppy, pesäpallo ja yleisurheilu) ja noin 700 jäsentä. Lisätietoja eri jaostojen toiminnasta näiltä sivuilta. Tapahtumien keskuspaikkana toimii yhdistyksen omistama Kuumolatalo.

Janakkalan Jana ry:n hallitus 2020

Puheenjohtaja
Sami Jalonen, sami.m.jalonen(at)kolumbus.fi, puh. 050 486 9099

Varapuheenjohtaja

Sihteeri
Pirjo Rättyä, pirjo.rattya(at)gmail.com, puh. 0400 202 218

Jäsenet
Marko Ahlgren, marko.ahlgren(at)gmail.com, puh. 050 531 4552
Petri Ilmarinen, petri.ilmarinen(at)dpi-u2.com, puh. 050 5267 707
Markku Jantunen, make.jantunen(at)gmail.com, puh. 0500 477 575
Antti Järvinen, antti.jarvinen(at)ppq.inet.fi, puh. 040 730 6052
Jenni Rantala, jennituulia.rantala(at)gmail.com, puh. 044 530 0970
Jukka Rantala, jukka.j.rantala(at)gmail.com, puh. 050 541 8713
Eero Santanen, eero.santanen(at)janakkalanjana.info, puh. 040 546 7171
Markku Stenroth, markku.stenroth(at)iki.fi, puh. 050 577 0772  
Paavo Vilminko, paavo.vilminko(at)pp.inet.fi, puh. 0400 487 048

Verkkosivut: webmaster(at)janakkalanjana.fi
Postiosoite: Kuumolatalo, Kuumolantie 11, 14200 Turenki
Y-tunnus: 0147508-3

Liity jäseneksi tai muuta tietoja